Industrinių technologijų vadyba

Kodėl rinktis Industrinių technologijų vadybą?

Industrinių technologijų vadyba yra aktuali, nes vadybos bei technologijų kokybiškomis žiniomis ir praktiniais įgūdžiais pasižymintys specialistai yra paklausūs darbo rinkoje.

Sėkmingai baigęs ketverius metus trunkančias  bakalauro studijas galėsi dirbti projektų vadovu, funkcinių padalinių vadovu, konsultuoti verslo klausimais, teikti įžvalgas būdamas verslo analitiku, procesų kokybės specialistu ar siekti savo tikslų savarankiškai vystydamas verslą.

 

Kodėl studijuoti KTU?
Mūsų Fakulteto siūloma bakalauro studijų programa Industrinių technologijų vadyba – puiki galimybė įgyti praktinių verslo ir technologijų vystymo žinių. Pasirinkęs šias studijas ne tik tapsi geru vadybos specialistu, bet ir technologijas bei jų specifiką išmanančiu, novatoriškai mąstančiu profesionalu, kuris atpažįsta industrijų technologinius procesus ir priima adaptyvius kintančiai verslo aplinkai valdymo sprendimus. Savo stiprybe laikome ir tai, jog esame ilgametę patirtį turinčio technologinio universiteto dalis,  gebame derinti verslo, vadybos žinias kartu su technologijų specifika.
Šios studijų programos dalykus galėsi klausyti lietuvių ir anglų kalbomis.

 

Kokius dalykus studijuosiu? 

Kiekvieną semestrą studijuosi daugybę įdomių dalykų, kartu su kurso draugais atliksi įvairius, į verslo poreikius orientuotus projektus. 

 

Išsamiau apie studijų programą rasi čia. 

 

Papildomos galimybės

Norintys įgyti dvigubą bakalauro kvalifikacinį laipsnį antrame semestre pasirenka vieną iš šių gretutinės krypties studijų programų: apskaita, marketingas, žmonių išteklių vadyba, finansai, socialinė analitika, viešasis administravimas. Nepasirinkus gretutinių studijų, galima rinktis vieną iš šių vadybos programos specializacijų: gamybos vadyba, energetikos vadyba, logistikos vadyba.

 

Specializacijos

Gamybos vadyba

Energetikos vadyba

Logistikos vadyba

 

 

Studijos ir praktika užsienyje

Studijuodamas pagal ERASMUS studijų mainų programą galėsi pasisemti unikalios patirties – parsirinkęs vieną iš daugiau nei 60 Europos ar Azijos universitetų, užsienio aukštojoje mokykloje mokslus tęsi semestrą ar net visus mokslo metus! Taip pat galėsi atlikti mokomąją praktiką užsienio įmonėse.

 

Karjeros galimybės

Vadybos studijų absolventai kuria savo verslą arba dirba tokiose įmonėse kaip „Omnitel“, „Tele2“, „Bitė Lietuva“, „Swedbank“, SEB bankas, „Lietuvos draudimas“, „Lietuvos energija“, „Achema“, TEO įmonių grupė, „Amilina“, „DanSuker Kedainiai“, „Linas Agro Group“, „Kalnapilio Tauro grupė“, „Schmitz Cargobull Baltic“.

 

Kontaktai pasiteirauti 

    KTU priėmimo skyrius

    K. Donelaičio g. 73-107

    El. p. priemimas@ktu.lt

    Tel. +370 37 30 00 45

 
Konkursinio balo dedamosios

0.4

matematika

0.2

istorija

0.2

lietuvių k. ir literatūra

0.2

geografija, informacinės technologijos,  biologija,  užsienio k.

 

 

 

Kvalifikacija
Vadybos bakalauras

 

Studijų trukmė
4 m. - nuolatinės
6 m. - ištęstinės

 

Pastaba

Galimos studijos Kaune arba Panevėžyje.

 

 

 

 

Atnaujinta: 2014-08-18