Vadyba

 

Kodėl verta rinktis vadybą?

 

Tikintiems, kad lyderio savybės ne tik įgimtos, bet ir galimos išsiugdyti, vertėtų rinktis vadybos studijų programą ir sužinoti, koks yra tikrasis vadybininko darbas, kaip ugdyti savo kompetenciją ir tapti vadovu, kuris gebančiu ne tik koordinuoti savo komandos narių veiklą, bet ir juos įkvėpti bei motyvuoti, pateikti ateities strategines įžvalgas. Vadybos specialistai reikalingi įvairiose verslo srityse, jie turi gebėti vesti derybas, įtikinti klientus ir verslo partnerius, gebėti parduoti paslaugą ar gaminį, išmanyti personalo valdymo klausimus, atpažinti įvairias organizacines problemas ir gebėti novatoriškai jas spręsti.

 

Kodėl verta studijuoti vadybą KTU?

 

Vadybos studijų programa KTU išsiskiria tarpkryptiškumu ir tarptautiškumu. Dėl technologinių ir socialinių mokslų dermės Universitetas gali pasiūlyti tarpkryptinę vadybos studijų programą, į kurią įtraukiami savo srities profesionalai, rengiantys kompetentingus vadybininkus, turinčius gerus vadybos pagrindus ir išmanančius pasirinktos pramonės ar verslo šakos specifiką. Visą programą ar atskirus jos modulius galima studijuoti lietuvių arba anglų kalba kartu su studentais iš daugiau nei 20 šalių. Galimos ir nuotolinės studijos.

 

Papildomos galimybės

 

Norintys įgyti dvigubą bakalauro kvalifikacinį laipsnį antrame semestre pasirenka vieną iš šių gretutinės krypties studijų programų: apskaita, marketingas, žmonių išteklių vadyba, finansai, sociologija, viešasis administravimas. Nepasirinkus gretutinių studijų, galima rinktis vieną iš šių vadybos programos specializacijų: gamybos vadyba, mados vadyba, energetikos vadyba, procesų vadyba ar projektų vadyba.

 

Vadyba
Gretutinės studijų programos Specializacijos

Finansai

Energetikos vadyba

Apskaita

Gamybos vadyba

Žmonių išteklių vadyba

Mados vadyba

Marketingas

Projektų vadyba

Viešasis administravimas

Procesų vadyba

Sociologija  
   
Studijos ir praktika užsienyje

 

Studentai gali išvykti studijuoti į Azijos ar į vieną iš 52 Europos šalių universitetų (pagal ERASMUS studijų mainų programą), atlikti praktiką užsienyje.

 

 Karjera

 

Vadybos studijų absolventai kuria savo verslą arba dirba tokiose įmonėse kaip „Omnitel“, „Tele2“, „Bitė Lietuva“, „Swedbank“, SEB bankas, „Lietuvos draudimas“, „Lietuvos energija“, „Achema“, TEO įmonių grupė, „Amilina“, „DanSuker Kedainiai“, „Linas Agro Group“, „KalnapilioTauro grupė“, „Schmitz Cargobull Baltic“.

 

Studijų trukmė

 

Dieninės studijos trunka 4-rius metus, ištęstinių studijų trukmė – 6-eri metai (galima baigti ir per trumpesnį laikotarpį).

        

 

 

Konkursinio balo dedamosios

0.4

matematika

0.2

istorija

0.2

lietuvių k. ir literatūra

0.2

geografija, informacinės technologijos,  biologija,  užsienio k.

Kokius dalykus studijuosiu?

 

Kiekvieną semestrą studijuosi daugybę įdomių dalykų, kartu su kurso draugais atliksi įvairius, į verslo poreikius orientuotus projektus.

 

Studijuodamas įgysi vadybos mokslo žinių apie įmonių veiklą ir aplinką, mokysies organizuoti ir atlikti organizacijų aplinkos tyrimus, priimti marketingo, žmonių išteklių, finansų, apskaitos, elektroninio verslo valdymo sprendimus, atpažinti, analizuoti valdymo  problemas ir rasti jų sprendimo būdus.

 

Plačiau apie dėstomus dalykus sužinosi čia.

 

Kontaktai

 

Turi klausimų? Rašyk el. p. jurgita.stravinskiene@ktu.lt arba skambink tel. nr. (8 37) 30 05 80.

 

Kviečiame tave taip pat tapti mūsų „Facebooko“ draugu ir pirmam sužinoti, apie fakulteto organizuojamus renginius moksleiviams, studento ir moksleivio dienas bei iš arti susipažinti su studentišku gyvenimu.

 

 

 

Atnaujinta: 2014-04-08